skijasko_uciliste_san_candido_2014_1

Skijaško Učilište

organizira

ObiteljSki Kamp San Candido (Italija) u periodu od 10.-17.01.2015.

Mišljenja smo da većina navika dolazi iz naše obitelji, pa tako i navika skijanja. Naša je ideja stvoriti tradiciju obiteljskog skijanja kroz koju će se rađati nove male skijašice i mali skijaši.

Pridružite nam se za vrijeme zimskih praznika od 10.-17.01.2015. na odredištu u južnotirolskom skijalištu Alta Pusteria u blizini mjesta San Candido (Innichen).

Detaljne informacije o obiteljskom kampu San Candido 2015 (kliknite ovdje)

&

Prijava za skijanje na Obiteljskom kampu San Candido 2015 (kliknite ovdje)

Sve ostale informacije možete dobiti na

ili
na broj 095/1970 880
svaki radni dan od 09-17 sati.

U sezoni 2014/2015. uvodimo novu revolucionarnu Elan U-Flex tehnologiju koja klincima omogućava lakše i brže učenje tehnike skijanja!!!!!

elan-logo                   Elan_U-FLEX_logo

Posebna novost na tržištu je Elanova U-FLEX tehnologija, koja omogućava klincima brzi napredak u učenju skijanja….a mi imamo ekskluzivitet za Hrvatsku.

Naša škola skijanja provodit će se s Elan U-Flex skijama i skijaškim cipelama.

Nakon što rezervirate svoje mjesto u ski školi na Kampu San Candido 2015. poslat ćemo vam prijavnicu u kojoj ćete ispuniti podatke za svoje dijete (djecu) kako bismo mu (im) osigurali skije i skijaške cipele koje će dobiti na korištenje tijekom škole skijanja.

Elan_U-FLEX_tehnologija_Skijasko_Uciliste_2014-2015