Skijaško učilište čini tim osoba koji se većinu svog života bave skijanjem…u jednom trenutku skijanje je preraslo u posao, a posao u ljubav prema skijanju.

Osim obrazovanja kadrova u Sportovima na snijegu (trenutno skijanje i daskanje na snijegu, a u pripremi je skijaško trčanje, telemark i rad sa osobama s posebnim potrebama), Skijaško Učilište organizira i kampove za pripremu budućih Učitelja kao i kampove za usavršavanje tehnika sportova na snijegu. Vrlo su popularni Obiteljski kampovi u kojima provodimo vrhunsku školu skijanja i snowboarda za cijelu obitelj. Djeci, tinejdžerima i roditeljima na zabavan i nadasve učinkovit način prenosimo naše znanje i skijanje činimo ugodnim i jednostavnim.
Kampovi se provode od listopada do svibnja, a više informacija možete pronaći pod “kampovi” i “kalendar događanja”.

Vidimo se na snijegu! 🙂