22| Ožu 2016

Skijaško Učilište
 organizira

Kamp za usavršavanje tehnike i glečersko zatvaranje sezone, Stubai 21.- 24.04.2016.

Dragi naši!
Pozivamo vas da nam se pridružite na glečerskom zatvaranju sezone 2015/16.

Na kampu ćete se moći pripremiti za učiteljski tečaj, pristupiti prijemnom ispitu i usavršiti skijašku tehniku, izaći na popravne ispite s učiteljskog tečaja…
Ili se jednostavno zabaviti na zatvaranju sezone bez prisustovanja u grupi.

Gdje?
Stubai Glečer, Austrija

Kada?

21.- 24.04.2016.

Gdje smo smješteni?

Wellness Hotel Stubaierhof ****
Smještaj po vrlo povoljnim cijenama ove smo godine za Vas organizirali u prekrasnom i novo-uređenom hotelu Stubaierhof**** koji je opremljen s 1000m2 wellness prostora.

Smještaj na bazi polupansiona po posebnoj cijeni za našu grupu iznosi 53€/noćenje

WELLNESSHOTEL STUBAIERHOF Familie Deutschmann Herrengasse 9 A-6166 Fulpmes, Tirol – Austria Tel. 00 43 / (0) 52 25 / 62 266 – Fax DW-55

[email protected] – www.stubaierhof.at

Troškovi?

Cijena smještaja iznosi 53,00€ (polupansion) i plaća se direktno na recepciji hotela na dan dolaska. Ukupan iznos za 3 dana iznosi 159,00€. U cijenu nije uključena boravišna taksa u iznosu od 2,80eur po osobi/danu. Smještaj je u 2 ili 3 krevetnim sobama te apartmanima. U slučaju smještaja u jednokrevetnu sobu na ovu cijenu se dodaje 10€ po danu i osobi.

Ski karta: 3-dnevna karta za odrasle bez ISIA ili IVSI licence iznosi 114,00€, a sa ISIA ili IVSI licencom iznosi 74,00€ i plaća se na dan dolaska.  Da biste ostvarili pravo na navedenu cijenu potrebno je sa sobom ponijeti Vašu iskaznicu s važećom IVSI ili ISIA markicom! U cijene je uračunat grupni popust.

Školarina za kamp iznosi:

• 400,00 kuna za goste koji ne žele skijati u grupi ali mogu slušati predavanja, probati Elan skije i ostale pogodnosti nudimo
  • 750,00 kuna za sve one koji žele skijati u grupi s demonstratorom (obavezno za one koji žele pristupiti prijemnom ispitu)
U slučaju otkaza dolaska školarina se ne vraća!

Prijevoz: U vlastitom aranžmanu sudionika.

Ukoliko nudite ili tražite prijevoz možete se povezati putem tablice na ovom linku.

Ispiti?
Na kampu će biti moguće polagati:

• popravne ispite s I dijela specijalnosti
  • popravne ispite s II dijela specijalnosti (uključujući: slalom i veleslalom)
  • prijemni ispit za pristupanje Tečaju za učitelja skijanja

U prijavi su navedeni ispiti koje će biti moguće polagati pa molimo da odaberete odgovarajuću stavku.

Ispiti će se održavati posljednji dan kampa, tj. 24.04.2016. Trošak izlaska na ispit(e) iznosi 150 kn i također se uplaćuje na račun Skijaškog Učilišta.

Uplate?

Školarina za kamp se uplaćuje na račun Skijaškog Učilišta IBAN HR4723600001101878784

Opis plaćanja: «skolarina Stubai 04/2016»

Poziv na broj: Vaš datum rođenja (ddmmgggg)

Prijava za Kamp je potpuna tek kada ispunite prijavnicu za Kamp i uplatite odgovarajući iznos školarine na navedeni račun Skijaškog Učilišta.

Prijave bez uplate neće se uvažavati!

Hotel se popunjava prema redoslijedu prijava do popunjenja kapaciteta.

Rok prijave na kamp je 12.04.2016. do 12h.