Skijasko_Uciliste_Elan_skola_skijanja4

Skijaško Učilište poziva sve zainteresirane na Kamp za usavršavanje tehnike skijanja, školu skijanja, pripremu i polaganje popravnih (popravci I. i II. dijela specijalnosti) te prijemnih ispita za buduće učitelje skijanja. Kamp će se održati od 11. – 14. prosinca 2014. godine u Sextenu, Italija

Smještaj
Sudionici seminara bit će smješteni u hotelu Rainer****. Sve informacije o hotelu možete pronaći na http://www.familyresort-rainer.com. Smještaj je na bazi polupansiona u dvo- i trokrevetnim sobama, te apartmanima.

Prijava i plaćanje
Prijavu za seminar čine

ispunjena prijava koja se nalazi niže u nastavku
plaćena školarina za Kamp

NAPOMENA: svi sudionici i gosti se moraju POJEDINAČNO PRIJAVITI, tj. nije dovoljno naznačiti njihova imena u rubrici “Smještaj” ili “Napomena” da bi se smatrali prijavljenima!!

PODACI ZA UPLATU:
Broj računa za uplatu: IBAN:HR4723600001101878784
Poziv na broj: Vaše ime, prezime i datum rođenja (ddmmgggg)
Opis plaćanja: Školarina Kamp Sexten 11.-14.12.2014. – ime i prezime sudionika Kampa

VAŽNA NAPOMENA: uplatu školarine potrebno je izvršiti PRIJE prijave na Kamp jer forma za prijavu zahtijeva upis jedinstvenog broja transakcije kojeg dobivate nakon uplate. Prijava na Kamp bez prethodne uplate školarine nije moguća!!

Smještaj se plaća na recepciji hotela Rainer odmah pri dolasku.

Ski karta se plaća i preuzima pri dolasku u hotel, osobi koja će biti zadužena za karte.

Prijevoz u vlastitom aranžmanu sudionika!

Rok prijave
Krajnji rok prijave je 25.11.2014. do 12h. Prijave nakon tog datuma su moguće (do 29.11.2014.), ali u tom slučaju školarina iznosi 1000,00 kuna. Prijava nakon 29.11.2014. nije moguća!

Cijena seminara
(cijene su izražene po osobi)

Smještaj u 1/2, 1/3 sobama i apartmanima, 3 polupansiona – 150 EUR

Školarina
750,00 Kn za sudionike Kampa + 150 kn izlazak na ispit
Moguće je uplatiti ukupni iznos školarina + ispit na jednu uplatnicu.
500,00 Kn za goste koji ne skijaju u grupi

Školarina za ljude koji ne skijaju u grupi sadrži:
troškove organizacije i eventualnog otkaza dolaska
sudjelovanje na predavanjima
mogućnost sudjelovanja u testiranju novih Elan skija
mogućnost sudjelovanja na kampu i seminaru gdje se skupljaju (budući i sadašnji) učitelji skijanja i snowboarda.

S obzirom da se mi bavimo obrazovanjem i želja nam je da se podigne raznina znanja skijanja, naša je preporuka da probate razmisliti o  skijanju u grupi s demonstratorom, gdje možete osjetiti novu vrstu veselja zbog napretka i učenja nečeg novog.

Napomena: U slučaju otkaza dolaska, školarina se ne vraća.

Skijaške karte – plaćanje na licu mjesta u EUR – 3-dnevna skijaška karta 52,00 EUR

Izlazak na ispit(e) – 150,00 Kn. Ispite je potrebno uplatiti prije dolaska na seminar. Plaćanje na licu mjesta nije moguće!

Ispiti će se održati zadnjeg dana Kampa 14.12.2014. godine.

Sve Kampove Skijaško Učilište organizira u suradnji s tvrtkom Atlas d.d., a skijanje je na vlastitu odgovornost. Ispunjavanjem dolje navedene prijave pristajete na navedene uvjete.

Ostale informacije možete dobiti na [email protected] ili na broj 01/23 999 50 svaki radni dan od 11-15 sati.

Molimo Vas da prije ispunjavanja prijave pažljivo pročitate gore navedene uvjete i sve nove informacije o ovogodišnjem Kampu!

Prijava za ski kamp Sexten 11.-14.12.2014.