skijasko_uciliste_stubai_glecer_otvaranje_sezone_skola_skijanja

Skijaško Učilište
organizira

Kamp za usavršavanje tehnike i otvaranje sezone, Stubai 23.- 26.10.2014.

Dragi naši!
Pozivamo vas da nam se pridružite na otvorenju sezone 2014/15.

Na kampu ćete se moći pripremiti za učiteljski tečaj, pristupiti prijemnom ispitu i usavršiti skijašku tehniku.
Ili se jednostavno zabaviti na otvaranju sezone bez prisustovanja u grupi.

Gdje?
Stubai Glečer, Austrija

Kada?

23.- 26.10.2014.

Gdje smo smješteni?

Wellness Hotel Stubaierhof ****
Smještaj po vrlo povoljnim cijenama ove smo godine za Vas organizirali u prekrasnom i novo-uređenom hotelu Stubaierhof**** koji je opremljen s 1000m2 wellness prostora.

Smještaj na bazi polupansiona po posebnoj cijeni za našu grupu iznosi 50€/noćenje

WELLNESSHOTEL STUBAIERHOF Familie Deutschmann Herrengasse 9 A-6166 Fulpmes, Tirol – Austria Tel. 00 43 / (0) 52 25 / 62 266 – Fax DW-55

[email protected] – www.stubaierhof.at

Koliko novčeka?

Cijena smještaja iznosi 50,00€ (polupansion) i plaća se direktno na recepciji hotela na dan dolaska. Ukupan iznos za 3 dana iznosi 150,00€. U cijenu nije uključena boravišna taksa u iznosu od 2,80eur po osobi/danu. Smještaj je u 2 ili 3 krevetnim sobama te apartmanima. U slučaju smještaja u jednokrevetnu sobu na ovu cijenu se dodaje 10€ po danu i osobi.

Ski karta: 3-dnevna karta za odrasle bez ISIA ili IVSI licence iznosi 113,00€, a sa ISIA ili IVSI licencom iznosi 75,00€ i plaća se na dan dolaska.  Da biste ostvarili pravo na navedenu cijenu potrebno je sa sobom ponijeti Vašu iskaznicu s važećom IVSI ili ISIA markicom! U cijene je uračunat grupni popust.

Školarina za kamp iznosi:

• 500,00 kuna za goste koji ne žele skijati u grupi ali mogu slušati predavanja, probati elan skije i ostale pogodnosti nudimo
  • 750,00 kuna za sve one koji žele skijati u grupi s demonstratorom (obavezno za one koji žele pristupiti prijemnom ispitu)
U slučaju otkaza dolaska školarina se ne vraća!

Prijevoz: U vlastitom aranžmanu sudionika.

Ispiti?
Na kampu će biti moguće polagati:

• popravne ispite s I dijela specijalnosti
  • popravne ispite s II dijela specijalnosti (uključujući i slalom i veleslalom)
  • prijemni ispit za pristupanje Tečaju za učitelja skijanja

U prijavi su navedeni ispiti koje će biti moguće polagati pa molimo da odaberete odgovarajuću stavku.

Ispiti će se održavati posljednji dan kampa, tj. 26.10.2014. Trošak polaganja ispita iznosi 150 kn i također se uplaćuje na račun Skijaškog Učilišta (odvojeno od uplate školarine).

Gdje uplaćujemo novčeke?

Školarina za kamp se uplaćuje na račun Skijaškog Učilišta IBAN HR4723600001101878784

Opis plaćanja: «skolarina Stubai 10/2014»

Poziv na broj: Vaš datum rođenja (ddmmgggg)

Prijava za Kamp je potpuna tek kada ispunite prijavnicu za Kamp i uplatite odgovarajući iznos školarine na navedeni račun Skijaškog Učilišta.

Prijave bez uplate neće se uvažavati!

Hotel se popunjava prema redoslijedu prijava do popunjenja kapaciteta.

Rok prijave na kamp je 17.10.2014.