17| Sij 2018

Članovi Hrvatskog zbora učitelja i trenera sportova na snijegu, Nastavne i Ispitne komisije i  HZUTS Demo Team-a napisali su ovaj udžbenik s ciljem unaprjeđenja i pojednostavljenja Hrvatske škole skijanja. Udžbenik je namjenjen svima koji žele naučiti skijati, usvršiti svoje skijaško znanje te prvenstveno budućim učiteljima skijanja i trenerima sportova na snijegu, koji će uz pomoć ove knjige svoje znanje prenositi svim malim i velikim skijašima i daskašima. Prateći materijal udžbeniku je i film Hrvatske škole skijanja koji će pomoći u vizualizaciji opisanih skijaških likova, a biti će dostupan u travnju, 2018.g.

Udžbenik Alpsko skijanje bit će dio stručne literature svim polaznicima tečaja u sklopu obrazovanja za učitelje skijanja.

Udžbenik Alpsko skijanje možete kupiti u prostorijama Skijaškog učilišta, Maksimirska 51a, Zagreb po cijeni od 120,00 kn